Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

GİZLİLİK POLİTİKASI

Gizlilik Politikamız 16 Şubat 2024 tarihinde güncellenmiştir. Gizlilik uygulamalarımız hakkında bilgi edinmek için lütfen zaman ayırın ve herhangi bir sorunuz varsa bize bildirin.

HAKKIMIZDA

Kaf Health Teknoloji A.Ş. şirketi olarak (bundan sonra “Sterilisa” “biz,” “bizim” veya “bize” olarak anılacaktır) gizliliğinizi çok ciddiye alıyoruz. Bu Gizlilik Politikası ihtiyaçlarınızı düşünerek tasarlanmış olup kişisel bilgi toplama ve kullanım uygulamalarımızı kapsamlı bir şekilde anlamanız ve Sterilisa’ya sağlanan kişisel bilgileriniz üzerinde nihai kontrol sahibi olmanız önemlidir.

BU GİZLİLİK POLİTİKASI HAKKINDA

Bu Gizlilik Politikası, bize sağladığınız veya sizden topladığımız kişisel bilgilerinizin Sterilisa tarafından nasıl toplandığını, kullanıldığını, açıklandığını, işlendiğini ve korunduğunu açıklamaktadır. Platformumuzdaki hizmetleri kullanırken kimliğinizi tanımlayabilecek belirli bilgileri sağlamanızı istememiz halinde, söz konusu bilgiler yalnızca bu Gizlilik Politikasına ve/veya kullanıcılara yönelik şart ve koşullarımıza uygun şekilde kullanılacaktır. Bu Gizlilik Politikası kapsamında, “kişisel bilgiler”, bir kişiyi tanımlamak için doğrudan veya dolaylı olarak kullanılabilecek bilgileri ya tek başına ya da bulunduğunuz bölgedeki geçerli yasalar tarafından özel olarak aksi belirtilmediği sürece Xiaomi’nin bu kişi hakkında erişimi olan diğer bilgilerle birleştirilen bilgileri ifade eder. Kişisel bilgilerinizi kesinlikle bu Gizlilik Politikasına uygun şekilde kullanacağız.

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Nihayetinde kullanıcılarımız için her şeyin en iyisini isteriz. Bu Gizlilik Politikasında özetlendiği şekilde veri işleme uygulamamızla ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen endişelerinizin giderilmesi için info@kafhealth.com mail üzerinden bizimle iletişime geçin. Sizinle irtibat kurmaktan mutluluk duyacağız. Gizlilik veya verilerle ilgili olarak memnun kalacağınız şekilde ele almadığımız, giderilmemiş bir endişeniz varsa lütfen info@kafhealth.com üzerinden iletişime geçin.

1. TARAFIMIZCA HANGI BILGILER TOPLANIR VE BU BILGILERI NASIL KULLANIRIZ?

1.1 Tarafımızca hangi bilgiler toplanır?

Hizmetlerimizi sunmak amacıyla size bu hizmetleri sunabilmemiz için gerekli olan kişisel bilgileri sağlamanızı isteriz. Yalnızca belirli, somut, açık ve meşru amaçlar doğrultusunda gerekli olan bilgileri toplarız ve bunları, söz konusu amaçlarla uyumlu olmayan bir şekilde işlemeye devam etmeyiz. İstediğimiz bilgileri sağlayıp sağlamamayı seçme hakkına sahipsiniz. Ancak çoğu durumda, kişisel bilgilerinizi sağlamamanız halinde size hizmetlerimizi sunamayabilir veya sorgularınıza yanıt veremeyebiliriz.

1.1.1 Bize sağladığınız bilgiler

Bize sağladığınız, seçtiğiniz hizmet için gerekli olan tüm kişisel bilgileri toplayabiliriz. Örneğin, oturum açtığınızda Mi Hesabı bilgilerinizi sağlayabilirsiniz; bizden haber iletileri veya güncellemeler almak isterseniz e-posta adresinizi sağlayabilirsiniz; perakende hizmetlerini kullanırsanız cep telefonu numaranızı, adresinizi, adınızı, posta kodunuzu, sipariş ve faturalandırma bilgilerinizi sağlayabilirsiniz.

1.1.2 Hizmetleri kullanımınız dahilinde topladığımız bilgiler

• Cihaz veya SIM ile ilgili bilgiler. Örneğin, GAID numarası, Android sürümü, ekran görüntü bilgileri (ekran yüksekliği, ekran genişliği), cihaz üretici bilgileri, ağ operatörü, bağlantı türü, temel donanım bilgileri.

• Uygulama kullanımınızla ilişkili bilgiler, uygulama sürümü, uygulama ayarları (bölge, dil, saat dilimi ve yazı tipi) ve uygulama durum kaydı (ör. indirme, yükleme, güncelleme, silme) dahil olmak üzere temel uygulama bilgileri.

• Bir hizmeti kullandığınızda oluşturulan bilgiler, ör. müşteri destek hizmetleri dahilinde verdiğiniz puanlar veya mesajlarınız.

• Konum bilgileri.

• Günlük bilgileri. Belirli özellikler, uygulamalar ve web sitelerini kullanımınızla ilgili bilgilerdir. Tanımlama bilgileri ve IP adresleri örnek verilebilir.

1.1.3 Üçüncü kaynaklardan elde edilen bilgiler

Yasaların izin verdiği ölçüde, üçüncü taraf kaynaklardan sizin hakkınızda bilgi toplarız. Örneğin,

• üçüncü taraf sosyal ağ hizmetlerinden hesap kimliği veya takma ad gibi belirli bilgileri de elde edebiliriz (ör. hizmetimizde oturum açmak için bir sosyal ağ hesabı kullandığınızda);

• sizin hakkınızda bize başkaları tarafından sağlanan bilgiler (ör. sizin için ürün alan diğer kullanıcıların bize sağlayabilecekleri teslimat adresiniz).

1.1.4 Kişisel olarak tanımlanamayan bilgiler

Ayrıca, bir kişiyle doğrudan veya dolaylı olarak alakalı olmayan ve geçerli yerel yasalara göre kişisel bilgi olarak tanımlanmayan diğer tür bilgileri de toplayabiliriz. Söz konusu bilgiler, belirli bir hizmeti kullandığınızda oluşturulan istatistiksel bilgileri (ör. günlük kullanım olayları, sayfa erişim olayları, sayfa erişim zamanı olayları ve oturum olayları); ağ izleme verilerini (ör. istek zamanı, istek sayısı veya hatalı istek vb.); uygulama çökme olaylarını içerebilir. Söz konusu toplama faaliyetinin amacı, size sunduğumuz hizmetleri iyileştirmektir. Toplanan bilgilerin türü ve miktarı, hizmetlerimizi nasıl kullandığınıza bağlıdır.

Söz konusu veriler kimliğinizi tespit etmek için kullanılamayacağından kişisel bilgi niteliği taşımaz. Ancak kişisel olmayan bilgileri kişisel bilgilerle birleştirdiğimiz takdirde bu bilgiler kişisel bilgi olarak muamele görür.

1.2 Topladığımız kişisel bilgileri nasıl kullanırız?

Kişisel bilgileri toplamanın amacı size hizmetlerimizi sunup geçerli yasalara, düzenlemelere ve diğer yasal şartlara uymamızı sağlamaktır. Buna aşağıdakiler dahildir:

• Hizmetlerimizi size sağlamak, işlemek, sürdürmek, iyileştirmek ve geliştirmek, ör. teslimat, satış sonrası hizmetler, müşteri desteği.

• Hizmetlerimize ilişkin sorularınızı veya isteklerinizi işleme alma, ör. müşteri sorularını yanıtlama.

• İlgili promosyon faaliyetleri yürütme, ör. pazarlama ve promosyon materyalleri ve güncellemeler sağlama. Geçerli yasalarda aksi belirtilmediği sürece, belirli türlerdeki promosyon materyallerini almaya devam etmek istemiyorsanız mesajda iletilen yöntemi kullanarak devre dışı bırakabilirsiniz (ör. mesajın sonundaki abonelikten çıkma bağlantısı). Lütfen ayrıca bkz. “Haklarınız”.

• Kişiselleştirilmiş hizmetler ve içerik sunma. Satın alma geçmişi, web sitesi gezinti geçmişi ve arama geçmişi gibi hizmetlerimizi kullanırken oluşturduğunuz bilgilere dayanarak size kişiselleştirilmiş ürünler, hizmetler ve etkinlikler önerebiliriz. Dilediğiniz zaman kişiselleştirilmiş öneriler almayı devre dışı bırakma ve doğrudan pazarlama amacıyla gerçekleştirilen profil çıkarma işlemi dahil olmak üzere profil çıkarma işlemine itiraz etme hakkına sahipsiniz. Lütfen ayrıca bkz. “Haklarınız”.

• Geliştirme amacıyla, veri analizi, araştırma ve hizmetlerimizin kullanımına ilişkin istatistiksel bilgilerin geliştirilmesi gibi şirket içi amaçlar. Örneğin, kimliksizleştirme işleminden sonra makine öğrenimi veya model algoritma eğitimi gerçekleştirilir.

• İş operasyonlarımız doğrultusunda veya yasal yükümlülüklerimizi yerine getirmek için sizinle ilgili (iş istatistikleri gibi) bilgilerin saklanması ve sürdürülmesi.

• Onayınız kapsamındaki diğer amaçlar. Bilgilerinizi nasıl kullandığımıza ilişkin daha ayrıntılı örnekleri aşağıda bulabilirsiniz (kişisel bilgileri içerebilir):

• Satın alma siparişinizin işlenmesi. E-ticaret siparişleri ile ilgili bilgiler, satın alma siparişini işlemek ve müşteri desteği ve yeniden teslimat dahil olmak üzere ilgili satış sonrası hizmetler için kullanılır. Ayrıca, sipariş numarası, teslimat iş ortağıyla çift kontrol gerçekleştirmenin yanı sıra kargonun teslimini kaydetmek için de kullanılır. Ad, adres, telefon numarası ve posta kodu gibi alıcı bilgileri teslimat amaçları için kullanılır. E-posta adresiniz, size kargo takip bilgileri göndermek için kullanılır. Satın alınan ürünlerin bir listesi, fatura bastırmak için kullanılır ve müşterinin kargoda bulunan ürünleri görmesini sağlar.

• Kullanıcı geri bildirimlerinin toplanması. Vermek istediğiniz geri bildirim, Sterilisa’nın hizmetlerimizi geliştirmesine yardımcı olmak açısından değerlidir. Sterilisa, vermek istediğiniz geri bildirimi takip etmek üzere, sağladığınız kişisel bilgileri kullanarak sizinle yazılı iletişim kurabilir ve sorun giderme ve hizmet geliştirme amacıyla bu yazışmanın kayıtlarını saklayabilir.

• Bildirimlerin gönderilmesi. Münferit zamanlarda, satın alma bildirimleri ve şartlarımızda, koşullarımızda ve politikalarımızda yapılan değişikliklerle ilgili önemli bildirimler göndermek için kişisel bilgilerinizi kullanabiliriz. Söz konusu bilgiler Sterilisa ile etkileşiminiz açısından kritik olduğundan dolayı, bu bilgileri almayı reddetmeniz önerilmez. Hizmetlerimizi ve içeriğimizi sağlamak ve geliştirmek üzere bu bilgileri diğer bilgilerle (bilgisayar, cep telefonu ve İnternet’e bağlı diğer cihazlarda veya hizmetlerde bulunan bilgiler dahil) birleştirebiliriz. Üstelik, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek amacıyla, geçerli yasalar ve düzenlemelere uygun olarak yahut onayınızla beraber, bir etiket oluşturmak, tavsiye, özelleştirilmiş içerik ve kişiselleştirilmiş özellikler sağlamak amacıyla farklı hizmetlerden veya size ait donanımdan ya da sizin hakkınızda elde edilen bilgileri tasnif edebiliriz. Ayrıca, yukarıda bahsedilen birleştirme işleminin nedenleri ve geçerli yasaların öngördüğü gereklilikler uyarınca, söz konusu birleştirme işlemi üzerinde size belirli kontrol mekanizmaları sağlayacağız. Bizden doğrudan pazarlama iletileri almayı ve otomatik karar alımını devre dışı bırakma hakkına sahipsiniz. Bu hakları kullanmak için bizimle veya her bir ürüne ilişkin ayrı gizlilik politikasında açıklanan kontrol mekanizmalarına başvurabilirsiniz. Lütfen ayrıca bkz. “Haklarınız”.

2. TANIMLAMA BILGILERI VE DIĞER TEKNOLOJILER

Sterilisa, üçüncü taraf hizmet sağlayıcılarımız ve iş ortaklarımız tarafından tanımlama bilgileri, etiketler ve betikler gibi teknolojiler kullanılmaktadır (daha fazla bilgi için aşağıda bkz. “Kişisel bilgilerinizi nasıl paylaşır, aktarır ve kamuya açıklarız?”). Bu teknolojiler, trendleri analiz etmek, siteyi yönetmek, web sitesindeki kullanıcı hareketlerini takip etmek ve genel olarak kullanıcı tabanımız hakkında demografik bilgiler toplamak üzere kullanılır. Bu teknolojilerin söz konusu şirketler tarafından kullanımına dayalı olarak bireysel ve toplu raporlar alabiliriz. Söz konusu teknolojiler, kullanıcı davranışını daha iyi anlamamıza yardımcı olmakta, web sitemizin hangi bölümlerinin ziyaret edildiğini belirtmekte, web aramalarını kolaylaştırmakta ve etkinliğini ölçmektedir. Tanımlama bilgileri ve diğer teknolojiler tarafından toplanan bilgilere kişisel olmayan bilgiler olarak muamele ediyoruz. Ancak İnternet Protokolü (IP) adreslerinin veya benzer tanımlayıcıların yerel yasalarca kişisel bilgi olarak değerlendirildiği durumlar bunun dışındadır.

• Günlük dosyaları: Çoğu web sitesi için geçerli olduğu üzere belirli bilgileri toplayıp günlük dosyalarında saklarız. Bu bilgiler arasında İnternet Protokolü (IP) adresleri, tarayıcı tipi, İnternet hizmet sağlayıcı (ISP), yönlendiren sayfalar/çıkış sayfaları, işletim sistemi, tarih/saat damgası ve/veya tıklama verileri yer alabilir. Otomatik olarak toplanan bu bilgileri hakkınızda topladığımız diğer bilgilerle bağlantılı hale getirmeyiz.

• Mobil analizler: Mobil uygulamalarımızın bazılarında, telefonunuzdaki mobil yazılımımızın işlevselliğini daha iyi anlayabilmek için mobil analiz yazılımları kullanırız. Bu yazılımlar, uygulamayı ne sıklıkla kullandığınız, uygulamada meydana gelen olaylar, toplu kullanım, performans verileri ve uygulamanın hangi kısımlarında çökme yaşandığı gibi bilgileri kaydedebilir. Analiz yazılımlarında sakladığımız bilgileri, mobil uygulama dahilinde gönderdiğiniz hiçbir kişisel bilgiyle bağlantılı hale getirmeyiz.

3 Kişisel bilgilerinizi nasıl paylaşır, aktarır ve kamuya açıklarız?

3.1 Paylaşma

Hiçbir kişisel bilgiyi üçüncü taraflara satmayız ve paylaşmayız.

3.1.1 Etkin olarak seçtiğiniz veya talep ettiğiniz paylaşımlar

Açık onayınızla veya talebiniz üzerine, onayınız/talebiniz kapsamındaki kişisel bilgilerinizi belirttiğiniz üçüncü taraflarla paylaşırız.

3.1.2 Bilgilerin şirketimizle paylaşılması

İşletme faaliyetlerini başarılı bir şekilde yürütmek ve hizmetlerimizin tüm işlevlerini size sağlamak için münferit zamanlarda kişisel bilgilerinizi diğer Sterilisa bağlı kuruluşları ile paylaşabiliriz.

3.1.3 Grup ekosistemimizdeki diğer şirketlerle paylaşım

Sterilisa, ABC Tıp Sağlık Medikal şirketi ile birlikte çalışır. Sterilisa’nın yatırım yaptığı ve geliştirme sürecinden geçirdiği, alanlarında uzman ve bağımsız tüzel kişilerdir. Sterilisa, ekosistemi dahilindeki şirketlere ilişkin mevcut ürün ve hizmetleri (donanım ve yazılım) size sağlamak ve bunları geliştirmek için kişisel bilgilerinizi ekosistemindeki dahili şirketlere açıklayabilir. Bu ürün veya hizmetlerin bazıları Sterilisa markalı olmakla birlikte diğerleri kendi markalarını kullanabilir. Ekosistemi bünyesindeki şirketler, donanım ve yazılım hizmetleri sağlamak ve geliştirilmiş özellikler ve kullanıcı deneyimi sunmak üzere, münferit zamanlarda, Sterilisa markalı ürün veya hizmetlerle ilgili bilgileri Sterilisa ile paylaşabilir. Xiaomi, kişisel bilgilerinizin şifrelenmesi de dahil ancak bununla sınırlı olmamakla birlikte, kişisel bilgilerinizin güvenli bir şekilde işlenmesi için uygun idari ve teknik önlemleri alır.

3.1.4 Üçüncü taraf hizmet sağlayıcılar ve iş ortakları ile paylaşım

Bu Gizlilik Politikasında açıklanan hizmetleri size sağlamak için gerekli olduğu durumlarda, kişisel bilgilerinizi üçüncü taraf hizmet sağlayıcılarımız ve iş ortaklarımız ile paylaşabiliriz. Teslimat hizmeti sağlayıcıları, veri merkezleri, veri depolama tesisleri, müşteri hizmetleri sağlayıcıları ve pazarlama hizmetleri sağlayıcıları ile diğer iş ortaklarımız buna dahildir. Bu üçüncü taraflar, Sterilisa adına, bu Gizlilik Politikasında belirtilen bir veya daha fazla amaç doğrultusunda kişisel bilgilerinizi işleyebilir. Hizmetlerin sağlanması için gereken kişisel bilgi paylaşımının yalnızca meşru, yasal, gerekli, özel ve açık amaçlarla gerçekleştirildiğini garanti ederiz. Sterilisa, üçüncü taraf hizmet sağlayıcıların yargı bölgenizde geçerli gizlilik yasalarına uymalarını sağlamak için durum tespiti gerçekleştirir ve sözleşmeler imzalar. Üçüncü taraf hizmet sağlayıcıların alt işlemcilerinin bulunduğu durumlar olabilir.

Performans ölçümü, analiz ve diğer iş hizmetlerini sağlamak için bilgileri (kişisel olmayan bilgileri) üçüncü taraflarla toplu halde de paylaşabiliriz. Elimizdeki bilgileri, iş ortaklarımızın hizmetlerinin etkinliğini ve kapsamını değerlendirmelerine yardımcı olmak, hizmetlerini kullanan kişi türlerini ve kullanıcıların web siteleri, uygulamaları ve hizmetleriyle nasıl etkileşimde bulunduklarını anlamak için kullanırız. Ayrıca, belirli ürünleri satın alan veya belirli işlemlerde bulunan belli bir grup dahilindeki müşteri sayısı gibi hizmetlerimize yönelik genel kullanım trendlerini de paylaşabiliriz.

3.1.5 Diğer

Yasal gereklilikler, yasal prosedürler, davalar ve/veya devlet ve kamu kurum ve kuruluşlarının taleplerine uygun olarak Sterilisa’nın kişisel bilgilerinizi ifşa etmesi gerekebilir. Söz konusu ifşaatın ulusal güvenlik, emniyet veya kamusal önem taşıyan diğer hususlarla ilgili olarak zorunlu veya uygun olması durumunda da hakkınızdaki bilgileri ifşa edebiliriz. Ayrıca, şartlarımızı uygulamak ya da işletmemizi, haklarımızı, varlıklarımızı veya hizmetlerimizi yahut kullanıcıları korumak için veya söz konusu ifşaatın aşağıdaki amaçlar doğrultusunda makul ölçüde gerekli olması durumunda (dolandırıcılığı, hizmetlerin izinsiz kullanımını, şartlarımıza veya politikalarımıza yönelik ihlalleri veya diğer zararlı yahut yasa dışı faaliyetleri tespit etme, önleme ve çözüme kavuşturma) hakkınızdaki bilgileri ifşa edebiliriz. (Sadece geçerli veri koruma yasaları kapsamında serbest olması durumunda ve yalnızca bu yasalarca izin verildiği ölçüde, Sterilisa’nın kişisel bilgilerinizi onayınız olmadan toplayabileceği, kullanabileceği veya ifşa edebileceği durumlar olabilir.) Bu durumlar, kişisel bilgilerinizin kamu veya devlet kurumlarına sunulmasını; dolandırıcılığı, ihlalleri ve diğer zararlı davranışları önlemek üzere üçüncü taraf iş ortaklarıyla hesabınızın güvenilirliği hakkında iletişim kurulmasını içerebilir.

Ayrıca, kişisel bilgilerinizi aşağıdakilerle de paylaşabiliriz:

• muhasebecilerimiz, denetçilerimiz, avukatlarımız veya bize profesyonel tavsiye sunmasını istediğimiz benzer danışmanlar,

• Sterilisa Grubu bünyesindeki bir tüzel kişiyle ilgili gerçek veya olası bir satış veya başka bir kurumsal işlem söz konusu olduğunda yatırımcılar ve ilgili diğer üçüncü taraflar ve

• belirli bir ifşaat ile ilgili olarak izin verdiğiniz takdirde diğer üçüncü taraflar. 3.2 Aktarım Sterilisa, aşağıdaki durumlar haricinde bilgilerinizi hiçbir kişiye aktarmaz:

• Açık onayınızı aldığımız durumlar;

• Sterilisa, varlıklarının tamamına veya bir kısmına ilişkin birleşme, iktisap veya satış işleminde bulunduğunda, sahiplik, kullanım ve kişisel bilgilerinize yönelik herhangi bir tercihle ilgili değişiklikleri e-posta yoluyla ve/veya web sitelerimizde ön planda görülen bir bildirim yayınlayarak size bildiririz.

3.3 Genel ifşaat

Sterilisa, kazanan listesini kişiliksizleştirilmiş şekilde yayınlarken kazananın cep telefonu numarasını, Sterilisa Hesap Kimliğini veya kullanıcı adını belirtmeye ilaveten, kişisel bilgilerinizi sadece aşağıdaki koşullarda genel olarak ifşa eder:

• Açık onayınızı aldığımız durumlar;

• Yasalara veya makul gerekçelere dayalı genel ifşaat: Yasalar ve yönetmelikler, yasal usuller, dava süreçleri dahil olmak üzere veya yetkili devlet kurumlarının talebi üzerine yapılan ifşaattır.

4. KIŞISEL BILGILERINIZI NASIL SAKLIYORUZ VE KORUYORUZ?

4.1 Sterilisa’nın güvenlik tedbirleri

Kişisel bilgilerinizi güvende tutmayı taahhüt ediyoruz. İzinsiz erişim, ifşa veya benzer riskleri önlemek amacıyla, mobil cihazınızda ve Sterilisa web sitelerinde topladığımız bilgileri korumak ve güvenceye almak için kanunen gerekli tüm fiziksel, elektronik ve idari prosedürleri uygulamaktayız. Kişisel bilgilerinizi geçerli yasalara göre koruduğumuzdan emin oluruz.

Tüm kişisel bilgileriniz güvenli sunucularda saklanmakta olup kontrol edilen tesislerde korunmaktadır. Bilgilerinizi önem ve hassasiyete göre sınıflandırıyor, kişisel bilgilerinizin gereken güvenlik seviyesinde bulunmalarını sağlıyoruz. Bulut tabanlı veri depolamaya yönelik özel erişim kontrollerimiz bulunmaktadır; herhangi bir izinsiz erişim ve kullanıma karşı koruma sağlamak için fiziksel güvenlik önlemleri dahil olmak üzere bilgi toplama, depolama ve işleme uygulamalarımızı düzenli aralıklarla gözden geçiriyoruz.

Kişisel bilgilerinizi korumaya yetkin olduklarından emin olmak üzere iş ortakları ve üçüncü taraf hizmet sağlayıcılar hakkında durum tespiti yapıyoruz. Uygun sözleşmesel kısıtlamaları yürürlüğe koymak ve gerekli durumlarda denetim ve değerlendirmeler gerçekleştirmek suretiyle, söz konusu üçüncü tarafların uygun güvenlik standartlarını koruduklarını da kontrol ediyoruz. Ayrıca, çalışanlarımız ve kişisel bilgilerinize erişen iş ortaklarımızın ve üçüncü taraf hizmet sağlayıcıların çalışanları, uygulanabilir ve sözleşmeye dayalı gizlilik yükümlülüklerine tabidir.

Çalışanlarımızın, kişisel bilgileri korumanın önemine dair farkındalığını artırmak için güvenlik ve gizlilik koruma eğitimleri ve testler uyguluyoruz. Kişisel bilgilerinizi güvenceye almak için tüm uygulanabilir ve kanunen gerekli adımları atarız. Ancak İnternet’i kullanmanın tamamen güvenli olmadığının farkında olmanız gerekir; bu nedenle, İnternet yoluyla sizden veya size aktarılan hiçbir kişisel bilginin güvenliğini veya bütünlüğünü garanti edemeyiz.

Kişisel veri ihlallerini geçerli veri koruma yasalarının gerektirdiği şekilde ele alıyoruz. Gereken durumlarda ihlalin ilgili veri koruma denetim makamına ve veri sahiplerine bildirilmesi de buna dahildir.

4.2 Yapabilecekleriniz

Sterilisa hesap güvenliğinize zarar verebilecek diğer web sitelerine parola sızıntılarını önlemek için oturum açma parolanızı veya hesap bilgilerinizi hiç kimseye ifşa etmeyerek (söz konusu kişi tarafınızca uygun şekilde yetkilendirilmediği sürece) Sterilisa için benzersiz bir parola oluşturabilirsiniz. Mümkün olduğunca, aldığınız doğrulama kodunu lütfen kimseyle paylaşmayın. Sterilisa web sitelerinde Sterilisa Hesabı kullanıcısı olarak oturum açtığınız her zaman, özellikle başka birinin bilgisayarında veya kamuya açık İnternet terminallerinde oturum açtığınızda, oturumunuzun sonunda oturumunuzu kapatmanız gerekir. Sterilisa, kişisel bilgilerinizi gizli tutmamanız sonucunda bir üçüncü tarafın kişisel bilgilerinize erişmesinden kaynaklanan güvenlik açıklarından sorumlu tutulamaz. Yukarıdakilerden bağımsız olarak, başka bir İnternet kullanıcısı hesabınızı izinsiz kullandığında veya başka bir güvenlik ihlali gerçekleştiğinde bizi derhal bilgilendirmeniz gerekir.

Yardımınız, kişisel bilgilerinizin gizliliğini korumamıza yardımcı olur.

4.3 Cihazınızdaki diğer özelliklere erişim

Uygulamalarımız, cihazınızdaki bazı özelliklere erişebilir. Bu bilgiler, uygulamaların cihazınızda çalışmasına ve uygulamalarla etkileşimde bulunmanıza izin vermek için kullanılır. Dilediğiniz zaman izinlerinizi cihaz seviyesinde kapatarak veya şu adresten bizimle iletişime geçerek iptal edebilirsiniz.

4.4 Saklama politikası

Kişisel bilgileri, bu Gizlilik Politikasında açıklandığı şekilde bilgi toplama amacı için veya geçerli yasalar uyarınca gereken süre boyunca saklarız. Bilgileri toplama amacını yerine getirdikten, silme talebinizi onayladıktan veya ilgili hizmeti sonlandırdıktan sonra kişisel bilgileri saklamayı durdurur ve bu bilgileri siler veya anonim hale getiririz. Bu durumun istisnası; kamu yararı, bilimsel, tarihi araştırma veya istatistiksel amaçlar için işlediğimiz kişisel bilgilerdir. Sterilisa bu tür bilgileri, verilerin daha fazla işlenmesi asıl toplama amacıyla ilgili olmasa bile, geçerli yasalar veya talebiniz doğrultusunda izin verildiği takdirde, standart saklama süresinden daha uzun süre saklamaya devam edecektir.

5. HAKLARINIZ

Kişisel bilgilerinizin kontrolü

5.1 Kontrol ayarları

Sterilisa, gizlilik endişelerinin kişiden kişiye farklılık gösterdiğinin farkındadır. Bu nedenle Sterilisa’nın kişisel bilgilerinizin toplanmasını, kullanılmasını, açıklanmasını veya işlenmesini kısıtlamanıza ve gizlilik ayarlarınızı kontrol etmenize olanak tanıdığı, Sterilisa Hesabında oturum açma veya kapatma gibi yöntemlerden bazı örnekler sunuyoruz.

5.2 Kişisel bilgilerinize ilişkin haklarınız

Geçerli yasalara ve düzenlemelere bağlı olarak hakkınızda sakladığımız tüm diğer kişisel bilgilere erişme, bunları düzeltme ve sildirme hakkına sahipsiniz (bundan sonra talep olarak anılacaktır).

Bu Gizlilik Politikası, talebinizin geçerli yasaları, düzenlemeleri ve aşağıdaki koşulları yerine getirmesini gerektirir:

(1) Sterilisa’nın özel talep kanalı aracılığıyla ve bilgi güvenliğinizin korunması için talebiniz yazılı olmalıdır (yerel yasalar sözlü talebi açıkça kabul etmediği sürece);

(2) Sterilisa’nın kimliğinizi doğrulayabilmesi ve veri sahibi olduğunuzdan ya da veri sahibi adına hareket etmek için yasal olarak yetkilendirilmiş bir kişi olduğunuzdan emin olması için yeterli bilgi sağlanmalıdır.

Talebinizin işlenebileceğini doğrulamak için yeterli bilgi edindikten sonra, ilgili veri koruma yasaları kapsamında belirtilen herhangi bir süre içinde talebinize yanıt verme aşamasına geçeceğiz.

Ayrıntılı olarak:

• Kişisel bilgilerinizi kullanma şeklimiz ve haklarınızla ilgili olarak açık, şeffaf ve kolayca anlaşılır bilgi alma hakkına sahipsiniz. Bu Gizlilik Politikasındaki bilgileri size bu nedenle sağlıyoruz.

• Geçerli yasaların gerekliliklerine dayanarak, tarafımızca toplanan ve işlenen kişisel verilerin bir kopyası talebiniz üzerine ücretsiz olarak size sağlanır. İlgili bilgilere yönelik ekstra taleplerde, geçerli yasalara göre mevcut idari masraflara dayalı makul bir ücret yansıtabiliriz.

• Hakkınızda bulundurduğumuz herhangi bir bilginin yanlış veya eksik olması durumunda, kullanım amacına bağlı olarak kişisel bilgilerinizi düzelttirme veya tamamlatma hakkına sahipsiniz.

• Geçerli yasaların gerekliliklerine dayanarak, kullanmaya devam etmemiz için mecburi bir neden olmadığı sürece kişisel bilgilerinizin silinmesini veya kaldırılmasını talep etme hakkına sahipsiniz. Silme talebinizle ilgili gerekçeleri değerlendirecek ve teknik önlemler dahil olmak üzere makul adımlar atacağız. Hak onaylandığı takdirde, geçerli yasalar ve/veya teknik kısıtlamalar nedeniyle bilgileri yedekleme sisteminden hemen kaldıramayabiliriz. Bu durum söz konusu olduğunda, kişisel bilgilerinizi güvenli bir şekilde saklayacak ve yedekleme silinene veya bilgiler anonim hale getirilene kadar tüm işlemlerden ayrı tutacağız.

• Doğrudan pazarlama amaçlı işleme faaliyeti dahil olmak üzere belirli türdeki işleme faaliyetlerine ve işleme faaliyetinin yasal zemininin meşru menfaatimiz dahilinde bulunduğu belirli koşullar altında itiraz hakkına sahipsiniz. Özellikle bazı yargı bölgelerinin yasaları kapsamında:

• Kişisel bilgilerinizin işlenmesini kısıtlamamızı temin etme hakkına sahipsiniz. Kısıtlama talebinizle ilgili gerekçeleri değerlendireceğiz. Gerekçeler GDPR kapsamında geçerli olduğu takdirde, kişisel bilgilerinizi yalnızca GDPR’de geçerli koşullar kapsamında işleyeceğiz ve işleme faaliyeti üzerindeki kısıtlama kaldırılmadan önce sizi bilgilendireceğiz.

• Yalnızca otomatik işlemeye dayalı olup sizin için yasal etkiler doğuran veya sizi benzer bir şekilde önemli ölçüde etkileyen bir karara tabi olmama hakkına sahipsiniz.

• Kişisel bilgilerinizi yapılandırılmış, yaygın olarak kullanılan bir formatta alıp başka bir veri sorumlusuna aktarmak için başvuruda bulunma hakkına sahipsiniz. Ciddiyetsiz, başkalarının gizlilik hakkına zarar veren, aşırıya varan derecede gerçek dışı, orantısız teknik çalışma gerektiren ve yerel yasalar kapsamında gerekli olmayan talepleri, kamuya açıklanmış olan bilgileri, gizlilik koşulları kapsamında sağlanan bilgileri işlemeyi reddetme hakkına sahibiz. Bilgi silme veya bilgilere erişim talebinin belirli yönlerinin, söz konusu bilgileri yukarıda bahsedilen dolandırıcılıkla mücadele ve güvenlik amaçları doğrultusunda yasal olarak kullanmamızı engelleyebileceğini düşünmemiz halinde de talep reddedilebilir.

5.3 Onayın iptali

Mülkiyetimiz veya kontrolümüzde bulunan kişisel bilgilerinizin toplanması, kullanılması ve/veya ifşa edilmesi dahil olmak üzere, daha önce özel bir amaç için bize verdiğiniz onayınızı bir talep göndererek iptal edebilirsiniz. Kullandığınız ilgili hizmete dayalı olarak info@kafhealth.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletildikten itibaren talebinizi makul bir süre içinde işleriz ve bundan sonra talebinize uygun olarak kişisel bilgilerinizi toplamayız, kullanmayız ve/veya ifşa etmeyiz. Onay iptalinizin kapsamına bağlı olarak, Sterilisa ürün ve hizmetlerinden eksiksiz yararlanmaya devam edemeyebileceğinizi unutmayın. Onay veya izninizin iptal edilmesi, iptal noktasına kadar onaya tabi olarak gerçekleştirilen işleme faaliyetlerimizin geçerliliğini etkilemez.

5.4 Bir hizmetin veya hesabın iptali

Belirli bir hizmeti veya ürünü iptal etmek isterseniz oturum kapatma hizmeti için info@kafhealth.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

6. YAŞÇA KÜÇÜK BIREYLERIN KORUNMASI

Bir çocuğun hizmetlerimizi kullanmasını denetlemenin ebeveynin veya vasinin sorumluluğunda olduğu kanaatindeyiz. Bununla birlikte, doğrudan çocuklara hizmet sunmuyoruz veya çocukların kişisel verilerini pazarlama amacıyla kullanmıyoruz. Bir ebeveyn veya vasi iseniz ve yaşça küçük bireyin Sterilisa düşünüyorsanız kişisel bilgilerin derhal kaldırılmasını ve yaşça küçük bireyin geçerli tüm Xiaomi hizmetlerinin aboneliğinden çıkarılmasını sağlamak için lütfen  kullandığını düşünüyor iseniz https://sterilisa.com adresinden bizimle iletişime geçin.

7. HERHANGI BIR ÜÇÜNCÜ TARAFIN ŞARTLARINI VE KOŞULLARINI KABUL ETMEM GEREKIR MI?

Gizlilik Politikamız, bir üçüncü tarafın sunduğu ürünler veya hizmetler için geçerli değildir. Bu, kullandığınız hizmete bağlı olarak ödeme işlemleri gibi üçüncü taraf ürün veya hizmetlerini içerebilir. Bunlardan bazıları üçüncü tarafların web sitelerine bağlantı şeklinde sağlanırken bazılarına SDK’ler, API’ler vb. şekilde erişilebilir. Bu hizmetleri kullandığınızda bilgileriniz de toplanabilir. Bu nedenle, bizim Gizlilik Politikamızı okuduğunuz gibi ilgili üçüncü tarafın gizlilik politikasını da okumanızı kuvvetle tavsiye ederiz. Üçüncü tarafların sizden topladıkları kişisel bilgileri ne şekilde kullandıklarından sorumlu değiliz ve bunu kontrol edemeyiz. Gizlilik Politikamız, hizmetlerimizden bağlantı verilen diğer siteler için geçerli değildir.

Aşağıdakiler, yukarıda belirtilen hizmetleri kullanırken geçerli olabilecek üçüncü taraf şart ve koşulları ile gizlilik politikalarına örnek olarak verilmiştir:

• Siparişinizi sonlandırmak ve ödeme yapmak için bir üçüncü taraf ödeme hizmeti sağlayıcısı kullandığınızda, ödeme işlemi sırasında sağladığınız kişisel bilgiler üçüncü tarafın gizlilik politikasına uygun olarak işlenir.

9. BU GIZLILIK POLITIKASINI NASIL GÜNCELLERIZ?

Gizlilik Politikasını, iş ve teknoloji bakımından meydana gelen değişikliklere dayanarak düzenli aralıklarla gözden geçiririz ve bu Gizlilik Politikasını güncelleyebiliriz. Bu Gizlilik Politikasında önemli bir değişiklik yaptığımızda, topladığımız bilgiler ve bu bilgileri nasıl kullandığımız hakkında bilgi alabilmeniz için e-posta gibi kayıtlı iletişim bilgileriniz aracılığıyla sizi bilgilendiririz (hesabınızda belirtilen e-posta adresine gönderilir) veya Sterilisa web sitelerinde yayınlarız ya da mobil cihazlarınız aracılığıyla size bildirim göndeririz. Gizlilik Politikasında yapılan bu değişiklikler, bildirimde veya web sitesinde belirtilen yürürlük tarihinden itibaren geçerli olur. Gizlilik uygulamalarımız hakkında en güncel bilgiler için bu sayfayı düzenli aralıklarla kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Bu web sitesindeki, mobil ve/veya herhangi bir diğer cihazdaki hizmetleri kullanmaya devam ettiğiniz takdirde, güncellenen Gizlilik Politikasını kabul etmiş sayılırsınız. Sizden ek bilgiler topladığımızda veya kişisel bilgilerinizi yeni amaçlar için kullandığımızda veya ifşa ettiğimizde açık onayınızı rica ederiz.

10. DIĞER

10.1 Tek oturum açma

Yargı bölgenize bağlı olarak, Odoo hizmetleri tarafından sağlanan çeşitli oturum açma yöntemlerini kullanarak web sitemizde oturum açabilirsiniz. Bu hizmetler kimliğinizi doğrular ve belirli kişisel bilgileri (ör. adınız ve e-posta adresiniz) bizimle paylaşma ve kayıt formumuzu önceden doldurma seçeneği sunar. Odoo hizmetleri, bu web sitesindeki kişisel etkinlikleriniz hakkındaki bilgileri ağınızdaki başka kişilerle paylaşmak için profil sayfanızda yayınlayıp yayınlamamayı tercih etmenize olanak sağlar.

11 BIZE ULAŞIN

Bu Gizlilik Politikası ile ilgili herhangi bir yorumunuz veya sorunuz varsa ya da Sterilisa’nın kişisel bilgilerinizi toplaması, kullanması veya açıklaması ile ilgili sorularınız varsa lütfen “Gizlilik Politikasına” atıfta bulunarak aşağıdaki adresten bizimle iletişime geçin. Gizlilik veya kişisel bilgilerle ilgili olarak erişim/indirme talepleri hakkında sorular aldığımızda, profesyonel ekibimiz sorunlarınızı çözmek için devreye girer. Sorunuzun kendisi önemli bir sorun içeriyorsa sizden daha fazla bilgi rica edebiliriz. Aldığınız yanıttan memnun kalmadığınız takdirde şikayeti yargı bölgenizdeki ilgili düzenleyici kuruma iletebilirsiniz. Bize danışmanız halinde mevcut durumunuza dayalı olarak geçerli olabilecek şikayet kanalları hakkında bilgi sağlarız.

Kat Health Teknoloji A.Ş.

#Osmangazi Mahallesi, Mehmet Deniz Kopuz Caddesi No:20 ESENYURT/İSTANBUL

İletişim: info@kafhealth.com

Mobil: +90 506 555 35 53

Gizlilik Politikamızı okumaya zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz!

GİZLİLİK VE GÜVENLİK POLİTİKASI

Kaç Health Anonim Şirketi, gizlilik ilkeleri çerçevesinde hareket etmektedir. Bu gizlilik ilkeleri Kaf Health Teknoloji tarafındansterilisa.com/tr sitemizin gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır. Firmamız, çeşitli amaçlarla 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ikincil mevzuata uygun olarak kişisel veriler toplayabilir. Bu kapsamda kişisel verilerin toplanma amaçları, toplanma ve korunma yöntemleri “İptal, İade Koşulları ve Gizlilik” sekmesinde detaylıca belirtilmiştir. Üyelik veya tahsilat sistemi üzerindeki çeşitli form ve anketlerin doldurulması suretiyle üyelerin kendileriyle ilgili bir takım kişisel bilgileri (isim-soy isim, firma bilgileri, telefon, adres veya e-posta adresleri gibi) mağazamız tarafından iş süreci adına toplanmaktadır. Toplanan kişisel bilgileriniz öncelikle taleplerinize karşılık vermek ve sizinle iletişim kurmak için kullanılabilecektir. Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve verilen hizmet ile ilgili çıkabilecek sorunların veya uyuşmazlıkların hızla çözülmesi için, Firmamız, üyelerinin IP adresini 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na uygun olarak kaydetmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir. Bu kapsamda sahip olduğunuz haklarınız “İptal, İade Koşulları ve Gizlilik” sekmesinde ayrıca belirtilmiştir. Firmamız bazı dönemlerde 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve tali mevzuata uygun olarak müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon teklifleri gönderebilir. Üyelerimiz bilgilendirme ve promosyon içeriklerinin tarafına iletilmesi konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir, sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçimi değiştirilebilir ya da kendisine gelen bilgilendirme iletisindeki linkle bildirim yapabilir. Servis sayfamız üzerinden veya e-posta ile gerçekleştirilen onay sürecinde, üyelerimiz tarafından sayfamıza iletilen kişisel bilgiler işbu “Kullanıcı Sözleşmesi” ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır. Firmamız tarafından talep edilen bilgiler veya kullanıcı tarafından sağlanan bilgiler veya Mağazamız üzerinden yapılan işlemlerle ilgili bilgiler; Firmamız ve işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından, “Üyelik Sözleşmesi” ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında da, mevzuat düzenlemelerine uygun olarak anonim hale getirilmek suretiyle çeşitli istatistiksel değerlendirmeler, veri tabanı oluşturma ve pazar araştırmalarında kullanılabilir. Firmamıza üçüncü kişilerle ilgili şahsi nitelikteki bilgiler vermiş olmanız durumunda söz konusu kişi ya da kişileri şahsi nitelikteki bilgilerinin işlenmesi ve kullanılması hakkında bilgilendirme ve söz konusu bilgilerin yukarıda belirtilen amaçlarla kullanılması için açık rızalarının alınması sorumluluğu size ait olacaktır. Firmamız, uhdesinde bulunan gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ

Firmamız, tahsilat sistemimiz üzerinden yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır. İşlemler sürecine girdiğinizde güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki şey vardır. Bunlardan biri tarayıcınızın en alt satırında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Bu güvenli bir internet sayfasında olduğunuzu gösterir ve her türlü bilgileriniz şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat istikametinde kullanılır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler alışveriş sitelerimizden bağımsız olarak SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. İnternet üzerinden gerçekleştirilen alışverişlerinizde kartınızla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, kredi kartı işlem güvenliğine ilişkin Firmamızın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Online olarak kredi kartı ile verilen siparişlerin ödeme/fatura/teslimat adresi bilgilerinin güvenilirliği Firmamız tarafından Kredi Kartları Dolandırıcılığı’na karşı denetlenmektedir. Bu yüzden, tahsilat sistemlerimiz ilk defa işlem yapan müşterilerin işlemlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal ve adres/telefon bilgilerinin doğruluğunun onaylanması gereklidir. Bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşteri ile veya ilgili banka ile irtibata geçilmektedir. İşlemler sırasında SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu sistem kırılması mümkün olmayan bir uluslararası bir şifreleme standardıdır. Bilgi hattı veya müşteri hizmetleri servisi bulunan ve açık adres ve telefon bilgilerinin belirtildiği İnternet alışveriş siteleri günümüzde daha fazla tercih edilmektedir. Bu sayede aklınıza takılan bütün konular hakkında detaylı bilgi alabilir, online alışveriş hizmeti sağlayan firmanın güvenirliği konusunda daha sağlıklı bilgi edinebilirsiniz. Not: İnternet alışveriş sitelerinde firmanın açık adresinin ve telefonun yer almasına dikkat edilmesini tavsiye ediyoruz. Alışveriş yapacaksanız alışverişinizi yapmadan ürünü aldığınız mağazanın bütün telefon / adres bilgilerini not edin. Eğer güvenmiyorsanız alışverişten önce telefon ederek teyit edin. Firmamıza ait tüm online alışveriş sitelerimizde firmamıza dair tüm bilgiler ve firma yeri belirtilmiştir.

ÜÇÜNCÜ TARAF WEB SİTELERİ VE UYGULAMALAR

Firmamız, web sitesi dâhilinde başka sitelere link verebilir. Firmamız, bu linkler vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Firmamıza ait sitede yayınlanan reklamlar, reklamcılık yapan iş ortaklarımız aracılığı ile kullanıcılarımıza dağıtılır. İş bu sözleşmedeki Gizlilik Politikası Prensipleri, sadece Firmamızın kullanımına ilişkindir, üçüncü taraf web sitelerini kapsamaz.

İSTİSNAİ HALLER

Aşağıda belirtilen sınırlı hallerde Firmamız, işbu “Gizlilik Politikası” hükümleri dışında kullanıcılara ait bilgileri üçüncü kişilere açıklayabilir. Bu durumlar sınırlı sayıda olmak üzere;

1.Kanun, Kanun Hükmünde Kararname, Yönetmelik v.b. yetkili hukuki otorite tarafından çıkarılan ve yürürlükte olan hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklara uymak;

2.Sayfamızın kullanıcılarla akdettiği “Üyelik Sözleşmesi”nin ve diğer sözleşmelerin gereklerini yerine getirmek ve bunları uygulamaya koymak amacıyla;

3.Yetkili idari ve adli otorite tarafından usulüne göre yürütülen bir araştırma veya soruşturmanın yürütümü amacıyla kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesi;

4.Kullanıcıların hakları veya güvenliklerini korumak için kullanıcıdan onay alınmak suretiyle bilgi vermenin gerekli olduğu hallerdir.

E-POSTA GÜVENLİĞİ

Firmamızın Müşteri Hizmetlerine, herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Firmamız e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.

TARAYICI ÇEREZLERİ

Firmamız, sayfamızı ziyaret eden kullanıcılar ve kullanıcıların web sitesini kullanımı hakkındaki bilgileri teknik bir iletişim dosyası (Çerez-Cookie) kullanarak elde edebilir. Bahsi geçen teknik iletişim dosyaları, ana bellekte saklanmak üzere bir internet sitesinin kullanıcının tarayıcısına (browser) gönderdiği küçük metin dosyalarıdır. Teknik iletişim dosyası site hakkında durum ve tercihleri saklayarak İnternet’in kullanımını kolaylaştırır. Teknik iletişim dosyası, siteyi kaç kişinin ziyaret ettiğini, bir kişinin siteyi hangi amaçla, kaç kez ziyaret ettiğini ve ne kadar sitede kaldıkları hakkında istatistiksel bilgileri elde etmeye ve kullanıcılar için özel tasarlanmış kullanıcı sayfalarının oluşturulmasını, dinamik olarak reklam ve içerik üretilmesini sağlamaktadır. Teknik iletişim dosyası, ana bellekte veya e-postanızdan veri veya başkaca herhangi bir kişisel bilgi almak için tasarlanmamıştır. Tarayıcıların pek çoğu başta teknik iletişim dosyasını kabul eder biçimde tasarlanmıştır ancak kullanıcılar dilerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyasının gönderildiğinde uyarı verilmesini sağlayacak biçimde ayarları değiştirebilirler. Firmamız, işbu “Gizlilik Politikası” hükümlerini dilediği zaman kullanıcılara elektronik posta göndermek veya sitesinde yayınlamak suretiyle değiştirebilir. Gizlilik Politikası hükümleri değiştiği takdirde, yayınlandığı tarihte yürürlük kazanır. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve önerileriniz içininfo@kafhealth.com adresine e-mail gönderebilirsiniz. Firmamıza ait aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

ŞİRKET ADI/UNVANI: Kaf Health Teknoloji Anonim Şirketi

ADRES: Osmangazi Mahallesi, Mehmet Deniz Kopuz Caddesi No:20 ESENYURT/İSTANBUL 

EPOSTA: info@kafhealth.com

Clouds come floating into my life, no longer to carry rain or usher storm, but to add color to my sunset sky.

— Rabindranath Tagore

Breathe the world.

I’ve got a Fujifilm X100s. It runs about $1300. It’s easily the best camera I’ve ever owned. I take care of it as best as I can, but I don’t let taking care of it impact the photography. Let me elaborate on that a bit better. You’ll get better at each section of what we talked about slowly. And while you do, you’ll be amazed at how much easier it all is and how the habit forms. The best way to get better at photography is start by taking your camera everywhere. If you leave your house, your camera leaves with you. The only exception is if you’re planning for a weekend bender — then probably leave it at home. Other than that, always have it slung over your shoulder. It would probably help to get an extra battery to carry in your pocket. I’ve got three batteries. One in my camera, one in my pocket, one in the charger. When it dies, swap them all.

For me, the most important part of improving at photography has been sharing it. Sign up for an Exposure account, or post regularly to Tumblr, or both. Tell people you’re trying to get better at photography. Talk about it. When you talk about it, other people get excited about it. They’ll come on photo walks with you. They’ll pose for portraits. They’ll buy your prints, zines, whatever.

Heavy hearts, like heavy clouds in the sky, are best relieved by the letting of a little water.

— Christopher Morley

Enjoy the morning.

The best way to get better at photography is start by taking your camera everywhere. If you leave your house, your camera leaves with you. The only exception is if you’re planning for a weekend bender — then probably leave it at home. Other than that, always have it slung over your shoulder. It would probably help to get an extra battery to carry in your pocket. I’ve got three batteries. One in my camera, one in my pocket, one in the charger. When it dies, swap them all.

For me, the most important part of improving at photography has been sharing it. Sign up for an Exposure account, or post regularly to Tumblr, or both. Tell people you’re trying to get better at photography. Talk about it. When you talk about it, other people get excited about it. They’ll come on photo walks with you. They’ll pose for portraits. They’ll buy your prints, zines, whatever. I’ve got a Fujifilm X100s. It runs about $1300.

It’s easily the best camera I’ve ever owned. I take care of it as best as I can, but I don’t let taking care of it impact the photography. Let me elaborate on that a bit better. You’ll get better at each section of what we talked about slowly. And while you do, you’ll be amazed at how much easier it all is and how the habit forms.

There are no rules of architecture for a castle in the clouds and this is real.

— Gilbert K. Chesterton

Free your mind.

The best way to get better at photography is start by taking your camera everywhere. If you leave your house, your camera leaves with you. The only exception is if you’re planning for a weekend bender — then probably leave it at home. Other than that, always have it slung over your shoulder. It would probably help to get an extra battery to carry in your pocket. I’ve got three batteries. One in my camera, one in my pocket, one in the charger. When it dies, swap them all.

I’ve got a Fujifilm X100s. It runs about $1300. It’s easily the best camera I’ve ever owned. I take care of it as best as I can, but I don’t let taking care of it impact the photography. Let me elaborate on that a bit better. You’ll get better at each section of what we talked about slowly. And while you do, you’ll be amazed at how much easier it all is and how the habit forms.

For me, the most important part of improving at photography has been sharing it. Sign up for an Exposure account, or post regularly to Tumblr, or both. Tell people you’re trying to get better at photography. Talk about it. When you talk about it, other people get excited about it. They’ll come on photo walks with you. They’ll pose for portraits. They’ll buy your prints, zines, whatever.

Photography is better shared.